مبین نت ( mobinnet )

شما در بینتی می توانید خرید مبین نت (mobinnet ) را طبق  قیمت مبین نت به صورت آنلاین و در سراسر کشور انجام دهید .

  در حال حاضر  سرویسهای مبین نت به دو نوع  mobinnet -TD-LTE و FD-LTE  ( معروف به سرویس 360  مبین نت ) تقسیم می شوند که اکثر مودمهای جدید رومیزی مبین نت از هر دو حالت TDو ّّFD به صورت همزمان پشتیانی می کنند و به قول مغروف dual ( دوال ) هستند .مودمهای مبین نت به دو حالت ثابت ( رومیزی ) و جیبی تقسیم می شوند که  مودمهای جیبی یا همراه مبین نت عموما حالت ّّFD هستند .

مبین نت ( mobinnet ) یکی از اپراتورهای سرویس دهنده اینترنت و درکنار ایرانسل یکی از دو اپراتور ارایه دهنده سرویس TD-LTE در ایران است .

سرویس FD  مبین نت با دکلهای همراه اول رومینگ می کند و در واقع پوشش آن با 4G  همراه اول یکسان است و بنابر این در تمامی ایران قابل استفاده است .

مودم b612 هواوی  ، مودم MN6200 ، مودم MN4200 ، مودم 3100  از انواع مدلهای مودم مبین نت هستند که  تاکنون به بازار عرضه شده اند . مبین نت سیم کارتهای خود را به همراه مودمهای لاک این شرکت عرضه می نماید . با توجه به تعرفه مناسب این شرکت نسبت به سایر رقبا توانسته سهم بازار خوبی را بدست بیاورد .

امکان  خرید آی پی استاتیک بر روی سیم کارتهای مبین نت یکی از مزیتهای دیگر مبین نت  می باشد .

در بینتی شما می توانید علاوه بر آشنایی با جدید ترین محصولات مبین نت با توجه به اخذ عاملیت کشوری از مبین نت توسط این گروه ، خرید مبین نت را با قیمت مصوب در سراسر ایران و به صورت آنلاین انجام دهید .

بینتی مرکز مشاوره وخرید مودم با بهترین قیمت در ایران

نمایش 1–16 از 19 نتیجه